Panel uživatele

SLICK GORILLA Clay Pomade stylingová pomáda s vlasovou hlínou - 70 g

SLICK GORILLA Clay Pomade stylingová pomáda s vlasovou hlínou - 70 g

Slick Gorilla Clay Pomade stylingová pomáda s vlasovou hlínou se silným ale pružným zpevněním a matným efektem. Účes s použitím této pomády je celý den možno předefinovat. Vhodné i pro vegany.

416,54 Kč s DPH

462,83 Kč s DPH Sleva 10%

Import kód: 162

Dostupnost: skladem
Doručíme dne: Úterý, 19.10.2021

Výrobce: SLICK GORILLA

SLICK GORILLA Clay Pomade 70 g

Bezparabénová stylingová pomáda s vlasovou hlínou na vlasy se silným ale pružným zpevněním s přírodními zložkamy vhodná i pro vegany. Odděluje, definuje a formuje vlasy tak, aby účes měl pevné a pružné celodenní držení. Přidává okamžitou texturu pro nenápadný ostrý vzhled. Přípravek je vhodný pro všechny typy vlasů. Ideální volba pro inteligentní " nedokončené " účesy. Dodává účesu matné, pružné zpevnění takže účes nepůsobí " ztuha ". Netuhne hned, účes lze tvarovat a předefinovat během celého dne. Pomáda se snadno vymyje z vlasů za pomoci běžného šamponu. Přípravek nebyl testován na zvířatech.

Použití: naneste větší množství na dlaň. Rozetřete mezi dlaněmi tak, aby hlína změkla. Aplikujte na vlhké nebo suché vlasy, přičemž dbejte na rovnoměrné pokrytí. Přejděte rukou vlasy a nastajlujte je podle vašich představ. Pro jemnější detaily použijte hřeben nebo špičky prstů abyste dosáhli požadovaný vzhled.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info