Panel uživatele

OLIVIA GARDEN Silk Cut Pro kadeřnické nůžky 5.75" levácké

OLIVIA GARDEN Silk Cut Pro kadeřnické nůžky 5.75" levácké

kadeřnické nůžky levácké pro klouzavý střih (slicovacie)

2423,03 Kč s DPH

Import kód: 577

Dostupnost: skladem
Doručíme dne: Úterý, 19.10.2021

Výrobce: OLIVIA GARDEN

  • Vyrobeno z japonské oceli - nůžky OLIVIA GARDEN jsou vyráběny s maximální péčí z nejlepší japonské oceli ve světě známé svou mimořádnou kvalitou pro lepší tvrdost a delší životnost.
  • Ultra ostré, konvexní, robustní čepele - jsou základní vlastností střihů pro čistý střih. Díky tvrdosti použité oceli a ostrým řezným hranám jsou tyto nůžky absolutně přesné a vhodné pro všechny střihy.
  • Ergonomický design a minimální hmotnost nůžek - vyvážený střih, který umožňuje pohodlnou manipulaci, je nejvyšší prioritou, protože kadeřníci používají nůžky každý den několik hodin. To je důvod, proč jsou Silk Cut PRO navrženy s komfortní ofsetovým rukojetí se speciálním zakřivením pro palec, které udržuje ruku uvolněnou v přirozené otevřené poloze. Navíc optimální ohnutá poloha opěrky prstů je navržena pro jednoduché střihy se všemi prsty. Celková hmotnost Silk Cut PRO se snížila tak, aby se snížila únava a zmírnilo se napětí v rukou.
  • Největší vylepšenou technologií Silk Cut PRO je integrovaný napínač. Umožňuje dokonalý plochý design bez vyčnívající šrouby a tím zcela bezchybný výsledek. Díky svému dokonale hladkému otočnému mechanismu s kuličkovým ložiskem se Silk Cut Pro opravdu snadno používají bez namáhání. Navíc se seřizovač napnutí snadno nastaví nástrojem, který je součástí balení.

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info