Panel uživatele

L'ORÉAL PROFESSIONEL Homme Cover 5 - č. 6 barva na vlasy pro muže tmavá blond - 3 x 50 ml

L'ORÉAL PROFESSIONEL Homme Cover 5 - č. 6 barva na vlasy pro muže tmavá blond - 3 x 50 ml

Homme Cover 5 barva na vlasy pro muže tmavá blond - číslo 6

418,50 Kč s DPH

Import kód: 4840

Dostupnost: skladem
Doručíme dne: 18.5.2021

Výrobce: L'ORÉAL

L'ORÉAL PROFESSIONNEL Homme Cover 5 barva na vlasy pro muže tmavá blond 50 ml

Cover 5 'je určena mužům, kteří chtějí zakrýt své bílé vlasy přirozeným a diskrétním způsobem bez nustnosti radikální změny. Revitalizační gel bez amoniaku pro přirozené transparentní krytí až 50% bílých vlasů jen za 5 minut. 4 hlavní výhody: rychlost, diskrétnost, přirozenost a určení pouze pro muže. Rovnováha pečlivě vybraných barviv zaručuje, že výsledek není ani příliš teplý ani příliš studený, ale zůstává v čistě neutrální zóně. Výsledný efekt působí přirozeným dojmem, intenzita bílých vlasů je diskrétně potlačena již za 5 minut. Přirozený reliéf vlasového vlákna je zachován, zcela v harmonii s původním přírodním odstínem. Výsledný efekt Cover 5'vydrží ve vlasech 4-5 týdnů, během nichž se z vlasů pomalu postupně vymývá, aniž by získával teplé odlesky.

Použití: Originální tekutá a průsvitná textura se při aplikaci rychle mění v lehký a olejovitý gel od okamžiku smíchání s oxidantem.

Příprava: Používejte ochranné rukavice. Produkt se míchá v poměru 1: 1 - 50 ml barvícího gelu a 50 ml L'Oreal Professionnel oxydanty 6%. 2. Nanášení a vymývání: Nanášejte na suché, nemyté vlasy. Nepoužívejte žádné kovové předměty. První barvení: Naneste na kořínky, délky a konečky. Nechte působit 5 minut. Nakonec naemulgujte a pečlivě vypláchněte. Poznámka: Nepřekračujte čas působení. Pouze pro tmavší výsledek nechte působit 10 minut.

Pozor Oxydant Loreal 6%, který je potřebný k aplikaci, není součástí balení a je třeba jej koupit zvlášť!

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info