Panel uživatele

EMMEBI Beauty Experience Nutri Care šampon - 300 ml

EMMEBI Beauty Experience Nutri Care šampon - 300 ml

EMMEBI Beauty Experience Nutri Care šampon 300 ml

269,53 Kč s DPH

Import kód: 1711

Dostupnost: skladem
Doručíme dne: 21.9.2021

Výrobce: EMMEBI

BEAUTY EXPERIENCE - když se příroda stane luxusní zkušeností pro ošetření vlasů

60 sekund stačí k okamžité regeneraci a obnovu vlasového vlákna s viditelnými výsledky až na 2 týdny. Beauty Experience je skutečnou inovací v oblasti péče o vlasy. Receptura je sestavena na bázi vzácného slizu sebraného v šneků Helix aspersa Müller, dodává energii a objem suchým a lámavým vlasům, také vlasům silně poškozeným různými chemickými úpravami a atmosférickými vlivy. Už po prvním ošetření budou vaše vlasy viditelně jemné, elastické a snadno rozčesatelné. Receptura obsahuje kombinaci účinných látek ze sekretu šneků, granátového jablka, guarové gumy, bambusové dřeně a proteinů kolagenu a představuje tak bezkonkurenční luxus v ošetření vlasů.
Výrobky řady Beauty Experience neobsahují EDTA, alkohol, parabeny a soli.

Okamžité rekonstrukční ošetření v salonu

Poškozené, suché a hrubé vlasy:
Krok 1: Nutri CARE SHAMPOO naneste na vlhké vlasy a jemně promasírujte, nechte krátce působit. Důkladně opláchněte, v případě potřeby zopakujte ještě jednou.
Krok 2: Nutri CARE INSTANT REPULP před použitím důkladně protřepejte av závislosti na délce a kvality vlasů (viz tabulka níže) rovnoměrně naneste na jednotlivé prameny vlasů za použití hřebene a přebytečné množství odstraňte . Jemně promasírujte kvůli lepšímu vstřebání do vlasu, nechte působit 1 minutu při jemných vlasech nebo 2 minuty při suchých, poškozených a hrubých vlasech. Důkladně opláchněte.
Krok 3: Odstraňte přebytečnou vody a rovnoměrně naneste malé množství Nutri CARE CREAM na délky a konečky vlasů. Neoplachujte! Dále upravte vlasy obvyklým způsobem.

Na domácí použití jsou určeny výrobky nutrie CARE SHAMPOO a nutrie CARE CREAM.
Nutri CARE INSTANT REPULP je určen pro profesionální použití v kadeřnickém salonu.

Použití: šampon naneste na vlhké vlasy a jemně promasírujte, nechte krátce působit. Důkladně opláchněte, v případě potřeby zopakujte ještě jednou. Má ph 5.0, jemně čistí a okamžitě oživí lámavé a poškozené vlasy. Pouze pro profesionální použití!

 

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info